Pozycjonowanie stron internetowych- tel. 601 162 666

Pozycjonowanie, konieczne czy nie?

Założyłeś już stronę internetową swojej firmy? Brawo! Ale to dopiero pierwszy krok. Twoim celem jest przyciągnięcie na stronę jak największej ilości klientów? Uważasz, że chwytliwa treść i dobra grafika wystarczą? Kiedyś może i tak było, ale dziś, by wyróżnić się spośród setek tysięcy innych stron.. trzeba czegoś więcej! Pozycjonowanie to najskuteczniejsza forma reklamy, ponieważ jego celem jest umieszczenie Twojej strony na samym szczycie w wynikach wyszukiwarki. Twoja strona wreszcie będzie widoczna! Internauci rzadko kiedy przeszukują internet na tyle dokładnie by natrafić na strony znajdujące się na nastej stronie wyników wyszukiwarki.

Pozycjonowanie regionalne czy na całą Polskę?

To jedno z najważniejszych pytań jakie należałoby sobie postawić przed rozpoczęciem pozycjonowania, ma bowiem ogromne znaczenie dla jego skuteczności. Dlaczego? Dlatego, że znacznie zawęża poszukiwania. A internauci właśnie to robią! Precyzyjnie określają czego szukają by zaoszczędzić czas. Jeśli Twoja firma działa na terenie całego kraju, oferujesz np. wysyłki produktów, nie ma sprawy. Jeśli jednak prowadzisz firmę o zasięgu lokalnym, czyli np. wyłącznie na terenie Lublina lub w jego okolicach.. czy interesują Cię klienci z innych miast? Nie! Bo nie masz możliwości by ich obsłużyć czy zaprosić do swojego sklepu stacjonarnego. Statystyki stron pójdą w górę, ale telefon będzie milczał.. Tymczasem pozycjonowanie stron Lublin pozwoli uniknąć tego problemu, napędzając tylko i wyłącznie klientów z tego miasta i okolic. Wypozycjonujemy Twoją firmę używając fraz dotyczącej Twojej branży i obszaru na którym działasz, a każdy kto wpisze w wyszukiwarkę mechanik Lublin czy hurtownia odzieży Lublin.. trafi w pierwszej kolejności na Twoją stronę, a nie do konkurencji! Tylko pozycjonowanie stron Lublin daje Ci możliwość trafienia do każdego potencjalnego klienta z Twojego miasta.

Icommedia to gwarancja skutecznego pozycjonowania, na koncie mamy już ponad 500 wypozycjonowanych serwisów! Naszym klientom oferujemy stały dostęp do monitoringu online, a ceny ustalane są indywidualnie, na podstawie oceny stopnia trudności i konkurencyjności konkretnej frazy. Zapraszamy do naszego biura na ul Zana 38 (10 piętro).

pozycjonowanie Lublin

Klienci